Magyar Természetvédők Szövetsége Magyar Természetvédők Szövetségének hírei hu-hu <![CDATA[Bejönnek a "2.0-ás GMO-k" a hátsó ajtón?]]> https://mtvsz.hu/bejonnek_a_20_as_gmo_k_a_hatso_ajton Fri, 20 Jul 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[60 éves az Európai Beruházási Bank – alapvető reformját várják a szakmai civilszervezetek]]> https://mtvsz.hu/60_eves_az_europai_beruhazasi_bank__alapveto_reformjat_varjak_a_szakmai_civilszervezetek Tue, 19 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Hogyan előzhetők meg, hogyan kezelhetők a mezőgazdasági kibocsátások? ]]> https://mtvsz.hu/hogyan_elozhetok_meg_hogyan_kezelhetok_a_mezogazdasagi_kibocsatasok_ Wed, 13 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Megjelent a 2018-as Táborajánló!]]> https://mtvsz.hu/megjelent_a_2018_as_taborajanlo Fri, 01 Jun 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[e-Figyelő: kütyük és ami mögöttük van]]> https://mtvsz.hu/e_figyelo_kutyuk_es_ami_mogotte_van Tue, 29 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Biztonságos jövőt a napenergiás kiserőműveknek!]]> https://mtvsz.hu/biztonsagos_jovot_a_napenergias_kiseromuveknek Mon, 28 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Magyar Természet Napja 2018]]> https://mtvsz.hu/magyar_termeszet_napja_2018 Tue, 22 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Gyorselemzés zöld szemmel az Európai Bizottság által javasolt új EU költségvetési keretről]]> https://mtvsz.hu/gyorselemzes_zold_szemmel_az_europai_bizottsag_altal_javasolt_uj_eu_koltsegvetesi_keretrol Fri, 04 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Dr. Gyulai Iván Pro Natura díjat kapott]]> https://mtvsz.hu/dr_gyulai_ivan_pro_natura_dijat_kapott Fri, 20 Apr 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Túl a hulladékhegyen háziverseny]]> https://mtvsz.hu/tul_a_hulladekhegyen_haziverseny Fri, 30 Mar 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[A diákok túljutottak a hulladékhegyen!]]> https://mtvsz.hu/a_diakok_tuljutottak_a_hulladekhegyen Tue, 27 Mar 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Megvannak a döntős csapatok]]> https://mtvsz.hu/megvannak_a_dontos_csapatok Fri, 23 Mar 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Európai Bíróság: az ISDS ellentétes az uniós joggal]]> https://mtvsz.hu/europai_birosag_az_isds_ellentetes_az_unios_joggal Tue, 06 Mar 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Az Európai Parlament helyzetbe hozza a megújulós kiserőműveket]]> https://mtvsz.hu/az_europai_parlament_helyzetbe_hozza_a_megujulo_kiseromuveket Thu, 22 Feb 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Ne csak a dél-amerikai országokkal kötendő szabadkereskedelmi megállapodásra mondjon nemet Magyarország!]]> https://mtvsz.hu/ne_csak_a_del_amerikai_orszagokkal_kotendo_szabadkereskedelmi_megallapodasra_mondjon_nemet_magyarorszag Thu, 15 Feb 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Ingyenes kirándulás védett fővárosi helyszíneken]]> https://mtvsz.hu/ingyenes_kirandulas_vedett_fovarosi_helyszineken Sat, 10 Feb 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Természetvédelmi program]]> https://mtvsz.hu/termeszetvedelmi_program Sat, 10 Feb 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Természetvédelmi kiállítás Monoron]]> https://mtvsz.hu/termeszetvedelmi_kiallitas_monoron Thu, 01 Feb 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fővárosi természetvédelmi programok iskoláknak]]> https://mtvsz.hu/fovarosi_termeszetvedelmi_programok_iskolaknak_2018 Wed, 31 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Jogerősen döntött a bíróság: az Eximbanknak ki kell adnia az adatokat]]> https://mtvsz.hu/jogerosen_dontott_a_birosag_az_eximbanknak_ki_kell_adnia_az_adatokat Tue, 30 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Hulladékból termék kiállítás Monoron]]> https://mtvsz.hu/hulladekbol_termek_kiallitas_monoron Mon, 29 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Hátsó ajtó az új génmódosított szervezeteknek?]]> https://mtvsz.hu/hatso_ajto_az_uj_genmodositott_szervezeteknek Thu, 18 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[e-Figyelő]]> https://mtvsz.hu/e_figyelo Wed, 17 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Bolgár tüntetések a Pirin Nemzeti Park megóvásáért]]> https://mtvsz.hu/bolgar_tuntetesek_a_pirin_nemzeti_park_megovasaert Fri, 12 Jan 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Áldott karácsonyt!]]> https://mtvsz.hu/aldott_karacsonyt_2017 Wed, 20 Dec 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Az uniós kormányok veszélyes energetikai utat javasolnak Európának ]]> https://mtvsz.hu/az_unios_kormanyok_veszelyes_energetikai_utat_javasolnak_europanak_ Tue, 19 Dec 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Évzárta - otthonaink energiahatékonysága felé]]> https://mtvsz.hu/evzarta_otthonaink_energiahatekonysaga_fele Mon, 18 Dec 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Túl a hulladékhegyen - vetélkedő felhívás]]> https://mtvsz.hu/tul_a_hulladekhegyen___vetelkedo_felhivas Fri, 15 Dec 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Ne vásárolj semmit! nap]]> https://mtvsz.hu/ne_vasarolj_semmit_nap_2017 Fri, 24 Nov 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Az ENSZ szerepe a fenntartható fejlődés nemzetközi folyamataiban fórum]]> https://mtvsz.hu/az_ensz_szerepe_a_fenntarthato_fejlodes_nemzetkozi_folyamataiban_forum_a_fugaban Mon, 20 Nov 2017 00:00:00 +0100