Magyar Természetvédők Szövetsége Magyar Természetvédők Szövetségének hírei hu-hu <![CDATA[Az új EU-szintű energiaszegénységi rangsorban a második legrosszabb helyen van Magyarország]]> https://mtvsz.hu/az_uj_eu_szintu_energiaszegenysegi_rangsorban_a_masodik_legrosszabb_helyen_van_magyarorszag Wed, 20 Feb 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fővárosi iskolák és óvodák zöldítése]]> https://mtvsz.hu/felhivas_fovarosi_intezmenyzolditesre_2019 Thu, 14 Feb 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[Képzés jelentkezés fővárosi védett területeken található tanösvényekről]]> https://mtvsz.hu/felhivas_fovarosi_termeszeti_kepzesre_2019 Wed, 13 Feb 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[Jelentkezz Önkéntesnek!]]> https://mtvsz.hu/jelentkezes_onkentesnek Fri, 01 Feb 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[KörnyezetBarátok I. forduló]]> https://mtvsz.hu/kornyezetbaratok_i_fordulo Mon, 28 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[A mogyórós pele nyomában vetélkedő I. forduló]]> https://mtvsz.hu/a_mogyoros_pele_nyomaban_vetelkedo_i_fordulo_2018 Tue, 22 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[Szakvezetett túra fővárosi iskolák számára]]> https://mtvsz.hu/felhivas_fovarosi_iskolaknak_szakvezetett_turara Fri, 18 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[Természetvédelmi program fővárosi iskolások részére]]> https://mtvsz.hu/felhivas_fovarosi_iskolasoknak_termeszetvedelmi_programra Fri, 18 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[A mogyorós pele nyomában természetvédelmi vetélkedő]]> https://mtvsz.hu/a_mogyoros_pele_nyomaban_termeszetvedelmi_vetelkedo Wed, 16 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[KörnyezetBarátok versenyfelhívás]]> https://mtvsz.hu/kornyezetbaratok Tue, 15 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[XVIII.Lehoczky János Komplex Környzeti Emlékverseny]]> https://mtvsz.hu/lehoczky_janos_kornyezeti_emlekverseny Mon, 14 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[Energia program munkatársat keresünk!]]> https://mtvsz.hu/energia_program_munkatarsat_keresunk Wed, 02 Jan 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[Áldott karácsonyt kívánunk! ]]> https://mtvsz.hu/aldott_karacsonyt_kivanunk_2018 Mon, 24 Dec 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Jubileumi ülésen ünnepelt a 10 éves NFFT]]> https://mtvsz.hu/jubileumi_ulesen_unnepelt_a_10_eves_nfft Fri, 07 Dec 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Környezeti nevelőink elsősegélynyújtó képzésen vettek részt]]> https://mtvsz.hu/kornyezeti_neveloink_elsosegelynyujto_kepzesen_vettek_reszt Thu, 06 Dec 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Energiaátmenet országos fórum előadásai]]> https://mtvsz.hu/energiaatmenet_orszagos_forum_eloadasai Fri, 30 Nov 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Így halad az energiaátmenet Magyarországon és az EU-ban - megjelent az Energia Atlasz]]> https://mtvsz.hu/igy_halad_az_energiaatmenet_magyarorszagon_es_az_eu_ban___megjelent_az_energia_atlasz Thu, 29 Nov 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[A Black Friday őrület helyett: a tervezett elavulás betiltását szorgalmazták a mai akciónapon]]> https://mtvsz.hu/a_black_friday_orulet_helyett_a_tervezett_elavulas_betiltasat_szorgalmaztak_a_mai_akcionapon Fri, 23 Nov 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[85 civil szervezet nyílt levele a természet- és környezetvédelemben történt leépítésekkel kapcsolatban]]> https://mtvsz.hu/85_civil_szervezet_nyilt_levele_a_termeszet__es_kornyezetvedelemben_tortent_leepitesekkel_kapcsolatban Mon, 12 Nov 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[Elektronikai eszközeink környezeti és szociális hatásai, azok mérséklésének lehetőségei konferencia Budapesten]]> https://mtvsz.hu/elektronikai_eszkozeink_kornyezeti_es_szocialis_hatasai_azok_merseklesenek_lehetosegei_konferencia_budapesten Tue, 06 Nov 2018 00:00:00 +0100 <![CDATA[„Good food good farming” – Egészséges étel helyi gazdáktól]]> https://mtvsz.hu/good_food_good_farming__egeszseges_etel_helyi_gazdaktol Sat, 27 Oct 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Az évtized legfontosabb ENSZ-jelentése az éghajlatváltozásról: sürgős és érdemi cselekvés kell Európában is ]]> https://mtvsz.hu/az_evtized_legfontosabb_ensz_jelentese_az_eghajlatvaltozasrol Mon, 08 Oct 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Válság után, válság előtt? - A fenntartható fejlődés esélyei a világgazdasági válság után tíz évvel ]]> https://mtvsz.hu/valsag_utan_valsag_elott___a_fenntarthato_fejlodes_eselyei_a_vilaggazdasagi_valsag_utan_tiz_evvel Thu, 20 Sep 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Pénzrendszerváltást követelnek a természetvédők]]> https://mtvsz.hu/penzrendszervaltast_kovetelnek_a_termeszetvedok Fri, 14 Sep 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Új nemesítési technikák és génmódosítás ]]> https://mtvsz.hu/_uj_nemesitesi_technikak_es_genmodositas Tue, 11 Sep 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Nagyerdő Természetvédelmi Önkéntes Tábor a Zöld Kör szervezésében]]> https://mtvsz.hu/nagyerdo_termeszetvedelmi_onkentes_tabor_a_zold_kor_szervezeseben Fri, 31 Aug 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Idén augusztus 1. a Túlfogyasztás napja!]]> https://mtvsz.hu/iden_augusztus_1_a_tulfogyasztas_napja Fri, 27 Jul 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Az Európai Bíróság megerősíti, hogy hatásvizsgálat szükséges az “új GMO-k” esetén is]]> https://mtvsz.hu/az_europai_birosag_megerositi_hogy_hatasvizsgalat_szukseges_az_uj_gmo_k_eseten_is Wed, 25 Jul 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Bejönnek a "2.0-ás GMO-k" a hátsó ajtón?]]> https://mtvsz.hu/bejonnek_a_20_as_gmo_k_a_hatso_ajton Fri, 20 Jul 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[60 éves az Európai Beruházási Bank – alapvető reformját várják a szakmai civilszervezetek]]> https://mtvsz.hu/60_eves_az_europai_beruhazasi_bank__alapveto_reformjat_varjak_a_szakmai_civilszervezetek Tue, 19 Jun 2018 00:00:00 +0200